Üllő

Befektetőbarát település hivatalos weblapja

Kínai befektetők részére készített kiadvány

cover_pageÖnkormányzatunk két alkalommal képviselte városunkat Kínában.  2011-ben hivatalos delegáció tagjaként ottani önkormányzatok meghívására, majd 2015-ben egy kereskedelmi delegáció részeseként nemzetközi kereskedelmi vásáron való részvételével. Mindkét út gazdaságfejlesztési célzatú volt, melynek során településünk előnyös földrajzi helyzetét bemutatva népszerűsítettük ipari parkjainkat a kínai befektetőknek.

The municipality of Üllő represented our city in two cases in China:

• Firstly an official delegation visited China in 2011, as a guest of Chinese municipalities
  • The second time in 2015 our municipality participated in an international trade fair, as a member of trade delegation.

The main goal of both trips was to seek opportunities for further economic development. In the framework of our journey we presented the advantageous geographical situation of our city, so as we promoted our industrial parks to the chinese investors