Ez a bejegyzés 2019. április 13. napon hatályát vesztette.
Az elmúlt évek jó szokását megtartva, Üllő Város Önkormányzata az idei évben is megszervezi szemétgyűjtő akcióját a tavaszi időszakban, amikor már az időjárás is lehetővé teszi. Az esemény a föld napjához is szorosan kapcsolódik. Az önkéntes városi szemétgyűjtés időpontja: 2019. április 13. (szombat) 08:00 – 14:00 óra. Kérjük szépen írják föl a dátumot!
