„A szegények szolgálatában – amit a szerzetesnővérek tesznek -” című kiállítás megnyitója kerül megrendezésre 2016. április 1-én, 17 órakor az Üllői Kulturális Központban.
A kiállítást megnyitja: Kovács Kornél plébános úr
Beszédet mond:
- Kóródi M. Veronika nővér, a Ferences Szegénygondozó Nővérek általános főnöknője
- Szabó Tamás, a szegénygondozó nővérek rendjének kutatója
Közreműködik: Keresztelő Szent János kórus
Feltöltve: 2016. március 21.