Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a koronavírus járvány miatt kialakult helyzetben a Magyar Kormány javaslata alapján az Országgyűlés úgy döntött, hogy a fúrt kutak ügyintézése kapcsán a moratóriumot 2023. december 31.-ig meghosszabbítja. A további 3 év haladékot elrendelő törvényt a tegnapi napon az országgyűlés elfogadta.
A fúrt kutak bejelentésével kapcsolatban közreadott tájékoztatónkban leírt, a bejelentési kötelezettséggel kapcsolatos szabályok ( http://www.ullo.hu/aktualis/kozigazgatasi-hirek/tajekoztato-a-furt-es-asott-kutak-engedelyezteteserol ) nem változtak.
Természetesen amennyiben a bejelentési kötelezettség szabályai változnak illetve ezzel kapcsolatban elrendelő jogszabály jelenik meg tájékoztatni fogjuk a Tisztelt Lakosságot!