Üllő

Polgárbarát település hivatalos weblapja


                   
                   

HASZNÁLT AUTÓGUMI BEGYŰJTÉS LESZ JÚNIUS 11-ÉN ÉS 12-ÉN

Feltöltve: 2021. június 2.

Önkormányzatunk Környezetvédelmi Bizottságának kezdeményezésére az idei évben támogatja a lakosság által elhasznált gumiabroncsok elszállítását, amelynek keretében ingyen, mennyiségi korlát nélkül adhatják le az üllői lakosok a személygépkocsi gumikat. Az egyéb járművek gumijainak sajnos más az összetétele, azokat nem tudja a Partnercégünk feldolgozni, kérjük, hogy kizárólag személygépkocsi abroncsokat hozzanak.

A használt gumiabroncs veszélyes hulladéknak minősül, azt kizárólag erre szakosodott gyűjtőkben lehet leadni. Az önkormányzat által összegyűjtött gumiabroncsokat 100%-ban újrahasznosítják majd, így azok nem szennyezik a környezetet.
A begyűjtés keretében a használt személygépkocsi abroncsokat FELNI NÉLKÜL, lakcímkártya felmutatásával lehet leadni a 2225 Üllő, Kertekalja u. 26. sz alatt (kizárólag személygépkocsi gumit lehet elhozni!).

A gyűjtés pontos időpontjai:
2021. június 11. péntek: 12:00-18:00-ig
2021. június 12. szombat: 08:00-12:00-ig

A gyűjtésen kizárólag személyautó gumikat lehet leadni, sem kerékpár, sem nagyobb méretű jármű abroncsa nem adható le!

Kérjük Önöket, hogy csak a megadott időben és helyen adják le az abroncsokat, együttműködésüket köszönjük!

Megszakítás